Sprzedaj auto w kilka godzin


Zgłoś nam ofertę sprzedaży swojego samochodu i przekonaj się jak szybko możesz sprzedać swoje auto. Podaj informacje o samochodzie, który chcesz sprzedać i umów się na jego sprzedaż jeszcze dziś, sprzedaj swoje auto nawet za kilka godzin.

Jak to działa?

  • Wypełnij nasz bezpłatny formularz, który jest bardzo prosty i nie wymaga żadnej rejestracji, a jego wypełnienie zajmie Ci tylko 1-2 minuty
  • Zaczekaj 15 minut na nasz kontakt (w godzinach: pon.-pt.: 09.00-19.00, sob.: 09.00-15.00). Gwarantujemy kontakt na wszystkie otrzymane oferty
  • Ustalimy cenę Twojego samochodu oraz umówimy spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu lokalizacji auta (Warszawa i okolice)
  • Przyjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres i po obejrzeniu auta sporządzimy umowę oraz zapłacimy gotówką za Twój samochód

Nie gromadzimy i nie przetwarzamy żadnych danych naszych klientów, więc możesz mieć pewność, że podane przez Ciebie informacje nigdy nie będą wykorzystane w celach marketingowych, posłużą nam jedynie w celu skontaktowania się z Tobą w sprawie Twojej oferty/wyceny auta.

Wycena samochodu

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas ceny były zadowalające naszych klientów, a dla nas opłacalne, nie zaoferujemy Ci zaniżonej ceny za Twój samochód, bo wiemy, że nam go wtedy nie sprzedasz.

Wycena samochodów odbywa się na podstawie naszych własnych doświadczeń handlowych. Ustalimy realną wartość samochodu zarówno dla kupującego jak i sprzedającego. Ocena wartości samochodu jest zawsze adekwatna do stanu w jakim się znajduje. Cena odzwierciedla również stosunek popytu do podaży. Kupimy Twoje auto za możliwie najwyższą cenę.

Dojazd do klienta i transakcja

To my przyjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres, wycena i nasz dojazd nic Cię nie kosztuje, nasza oferta skupu samochodów jest całkowicie darmowa.

Po ustaleniu ceny podpiszemy umowę sprzedaży oraz wypowiedzenie polisy oc, będziesz miał wtedy możliwość uzyskania zwrotu za niewykorzystany okres polisy OC/AC.

Zapłacimy za Twoje auto w gotówce, lub na Twoje życzenie przelewem/wpłata do banku.