Wygodna i szybka transakcja


To co nas wyróżnia na tle innych podobnych firm to bez wątpienia profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Nasza działalność jest prowadzona w sposób etyczny i uczciwy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie skupu aut za gotówkę. 

Szybki kontakt online

Zgłoszenia dotyczące skupu samochodów przyjmujemy online poprzez formularz, i to my się z Tobą skontaktujemy, gdy już otrzymamy Twoją ofertę. Taki rodzaj kontaktu pozwala nam dokładnie przeanalizować każde zgłoszenie, aby ustalić realną cenę samochodu.

Zawsze możesz mieć pewność, że gdy już otrzymamy informację o Twoim samochodzie przeznaczonym do sprzedaży, to nie pozostawimy Twojej oferty bez żadnej reakcji. Na wszystkie dopływające zgłoszenia podejmujemy kontakt i nawet jeśli nie będziemy zainteresowani zakupem Twojego samochodu to Cię o tym poinformujemy.

Nasze zalety

Wszystko załatwisz bardzo szybko i sprawnie, od momentu wysłania formularza możesz sprzedać samochód nawet w ciągu godziny, w zależności jednak od lokalizacji, rodzaju oferty, ceny, oraz marki i modelu samochodu.

Kluczową zasadą jest dla nas uczciwe traktowanie klientów. Nie wykorzystamy braku Twojej znajomości i niewiedzy w dziedzinie motoryzacji, ustalimy realną wartość Twojego samochodu dostosowaną jednocześnie do naszej opłacalności.

Wszystkie nasze wstępne i szacunkowe oferty cenowe ustalane przed oględzinami samochodu są wiążące i w większości nie odbiegają od cen finalnych/transakcyjnych. Nie obniżymy bezpodstawnie wcześniej ustalonej ceny.

Na spotkanie w spawie zakupu Twojego samochodu zawsze przyjedziemy punktualnie na umówioną wcześniej godzinę i pod wskazany przez Ciebie adres, nigdy nie jest możliwe zignorowanie przez nas wcześniejszych ustaleń z klientem.

Wieloletnie doświadczenie

Ponad dwie dekady doświadczenia w branży samochodów używanych i niezliczone ilości zawartych transakcji, to atuty, którymi możemy się pochwalić.

Wieloletnia praktyka w dziedzinie motoryzacji i pasja z jaką wykonujemy swoją pracę pozwoliła nam zdobyć doświadczenie, które przekładamy w naszej ofercie na najwyższy poziom obsługiwanego przez nas klienta.

Zaufaj doświadczeniu i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.